• Oferta księgowości

  Profesjonalna księgowość
  dla wymagających Przedsiębiorstw

 • Oferta prowadzenia księgowości

  Ponad 25 lat
  doświadczenia

  w księgowości

 • Oferta obsługi księgowej

  Zespół wykwalifikowanych
  i doświadczonych specjalistów

 • Oferta usług księgowych

  Szeroki zakres usług
  komplementarnych:
  podatki, kadry, leasing

Leasing samochodów


Kadra certyfikowanych i doświadczonych księgowych

Broker leasingowy

        Współcześnie rozwój własnej firmy związany jest z wieloma problemami prawnymi i organizacyjnymi, które nie są w stanie być rozwiązane przez założyciela i jednocześnie głównego prowadzącego firmę. K&K Biuro Rachunkowe Radomsko od wielu lat działa na rynku obsługi firm, zarówno dopiero rozpoczynających swoją karierę na rynku, jak i już na nim zadomowionych, poszukujących profesjonalnych usług, jak doradztwo podatkowe czy uzyskanie możliwości leasingu aut wykorzystywanych w codziennej pracy firmy.

Doradztwo podatkowe - Radomsko

W zakres naszych usług wchodzi zarówno profesjonalne i wszechstronne doradztwo podatkowe, jak i leasing aut i leasing samochodów dla firmy. Jesteśmy w stanie w szybki sposób pomóc uzyskać środki niezbędne na leasing samochodów i leasing aut, wyszukując dla naszych klientów oferty, które spełnią ich oczekiwania w 100 procentach. Wiemy bowiem, jak istotne dla płynnego i sprawnego funkcjonowania firmy są potrzebne samochody i auta, umożliwiające szybkie dotarcie do klienta czy załatwienie niezbędnych formalności poza siedzibą firmy. Wśród współpracujących z nami specjalistów jest broker leasingowy, dzięki któremu mamy pełne rozeznanie w ofercie dostępnej dla firm w zależności od wysokości budżetu, jaki chcą przeznaczyć na leasing. Nasz broker ułatwi i przyspieszy podejmowanie decyzji oraz uprości załatwianie wszystkich formalności związanych z procesem leasingowania samochodów.


K&K Biuro Rachunkowe w zakresie swoich usług oferuje także profesjonalne doradztwo podatkowe niemal od podjęcia decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej. Dzięki nam, klienci są w stanie wybrać najkorzystniejszą formę działalności, zgodną w pełni z planami oraz pozwalającą na zminimalizowanie kosztów funkcjonowania, istotne zwłaszcza w początkowym momencie rozwijania firmy, która według wszelkich badań runku finansowego pierwsze poważniejsze zyski może przynosić dopiero po co najmniej dwóch latach stałego funkcjonowania na rynku. Siedzibą naszej firmy jest Radomsko, bowiem wiemy, jak popularne w okolicy tego miasta staje się prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z naszych najbliższych stron oferujemy im nie tylko doradztwo podatkowe czy pomoc w leasingu aut, ale także pełną obsługę księgową i księgowo-płacową, szczególnie istotną w momencie rozwijania firmy i zatrudniania kolejnych pracowników, pomoc przy zakładaniu firmy, które często przeraża początkujących przedsiębiorców, a przy naszej pomocy może okazać się prostym i szybkim procesem oraz pomoc przy odzyskiwaniu podatków z zagranicy, z krajów będących popularnymi celami pracy zarobkowej Polaków.KONTAKT

USŁUGI


Obsługa Księgowa


Obsługa Księgowa


Naszym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i spokoju naszych klientów, którzy przekonani o tym, że ich sprawy formalne są w profesjonalnych rękach, mają czas na rozwój swoich biznesów. Wykorzystując zalety najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku COMARCH OPTIMA, ułatwiamy podejmowanie decyzji biznesowych dzięki bieżącemu dostępowi do danych finansowych. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi Instytucjami.

Obsługa kadrowo-płacowa


Obsługa kadrowo-płacowa


Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, dbając o prawidłowość i przejrzystość wszelkich spraw łączących pracowników z pracodawcą. Naliczamy wynagrodzenia, przygotowujemy deklaracje do ZUS i US, prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą.

Doradztwo podatkowe


Doradztwo podatkowe


Pomagamy naszym klientom w minimalizacji podatków. Doradzamy najkorzystniejszą formę prawną działalności, wspieramy w podejmowaniu decyzji biznesowych będących najkorzystniejszymi podatkowo oraz proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać optymalizację podatkową.

Pomoc przy rejestracji firmy


Pomoc przy rejestracji firmy


Wspieramy przedsiębiorcze osoby we wszelkich kwestiach formalnych związanych z rozpoczęciem działalności. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów, wyjaśniamy wszelkie zawiłości prawne oraz doradzamy najkorzystniejszą, najbezpieczniejszą i najbardziej dopasowaną formę działalności.

Leasing


Leasing


Pomagamy w zakupie środków trwałych w formie leasingu i kredytu. Wyszukujemy najkorzystniejsze oferty, załatwiamy wszystkie formalności, skracamy do minimum czas oczekiwania na decyzję.

Zwrot podatku z zagranicy


Zwrot podatku z zagranicy


Oferujemy usługi związane z uzyskaniem zwrotu podatku z zagranicy. Odzyskujemy podatek z 14 krajów, w tym z Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii oraz Norwegii. Wszelkie formalności są po naszej stronie. Skracamy czas oczekiwania do minimum.

ZADOWOLENI KLIENCI


BIURO W LICZBACH:


lat na rynku

lat ciągłej współpracy z „najstarszym klientem”

wykwalifikowanych specjalistów

+

zadowolonych klientów

+

wypitych filiżanek kawy

WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI:


KONTAKT


Biuro Rachunkowe "K&K"s.c.

Kukiełka Remigiusz, Krupa Małgorzata

 

Aleje Jana Pawła II 3/8

97-500 Radomsko

Tel. : 44 738 18 46

kom.: 602 53 54 77

 

E-mail: biuro@ksiegowosckukielka.pl

 

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Dla tych, którzy cenią sobie innowacyjność

i wykorzystują zalety Internetu

Księgowość online

Dla tych którzy cenią
sobie innowacyjność
i wykorzystują zalety
Internetu

SPRAWDŹ >