• Oferta oprogramowania księgowego

  KSIĘGOWOŚĆ ON-LINE
  - unikalne połączenie doświadczenia z innowacyjnością

 • Oferta księgowości online

  Dedykowana księgowa
  prowadząca Twoją firmę

 • Oferta obsługi księgowej on-line

  Łatwa komunikacja dzięki
  nowoczesnemu oprogramowaniu
  firmy COMARCH

 • Oferta usług księgowych online

  Szeroki zakres usług
  komplementarnych:
  podatki, kadry, zwrot podatku z zagranicy

Księgowość online

DLACZEGO KSIĘGOWOŚĆ ON-LINE


Dostęp do danych finansowych Twojej firmy w czasie rzeczywistym

Dzięki wykorzystaniu jednego z najnowocześniejszych programów COMARCH OPTIMA, nasi klienci mogą mieć stały dostęp do danych finansowych i możliwość pracy 24h w każdej lokalizacji, gdzie jest dostęp do sieci Internet. Należy zaznaczyć, że w przypadku pełnej księgowości klienci mają możliwość wprowadzania dokumentów kasowo-bankowych, a tym samym możliwość bieżącego monitorowania płatności.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki wynajmowanym modułom oprogramowania, nasi klienci nie muszą ponosić nakładów finansowych na zakup programu oraz administrację serwerów. Razem z klientem pracujemy on line na jednej bazie danych. Po zalogowaniu, widzimy wprowadzone przez niego dokumenty, co znacznie ułatwia pracę i pozwala na szybką redukcję błędów powstających przy ich wprowadzaniu. Księgowość on line pozwala na pobieranie od klientów niższej opłaty za usługę księgową, nawet o 1/3 ceny.

Zawsze aktualne przepisy

Aktualizacja programu do zmieniających się przepisów leży po stronie Comarch Optima.
Nasi klienci mogą być pewni, że pracują zawsze na najbardziej aktualnych wersjach programu, a wszelkie aktualizacje wykonywane są praktycznie niezauważalnie dla klienta.

Nowoczesne podejście do biznesu

Księgowość on-line wychodzi na przeciw zmieniającemu się otoczeniu i wyznacza nowe standardy rachunkowości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii informatycznych, usprawnia procesy biznesowe.

Brak konieczności dowożenia dokumentów do biura

Nasi klienci nie muszą martwić się o dowożenie dokumentów do biura. Wszystkie dokumenty mogą być do nas wysłane na dwa sposoby: na bieżąco skany faktur wysyłane do dedykowanej księgowej drogą mailową oraz wysłanie oryginałów kurierem. Wysyłka wszystkich dokumentów księgowych kurierem raz w miesiącu.

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane naszych klientów są przechowywane w nowoczesnych i certyfikowanych serwerowniach, znajdujących się na terenie Polski. W 24 godzinnym cyklu wykonywane są także kopie bezpieczeństwa bazy danych, a serwery mają wbudowany system podtrzymywana napięcia.
Wszystko to sprawia, że procesy przetwarzania i przechowywania danych spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

PROCES WSPÓŁPRACY


Krok 1

Wystawione faktury sprzedażowe automatycznie przesyłane są do systemu księgowego

Krok 2

Resztę dokumentów klient przesyła kurierem do biura (opcjonalnie uprzednio skany mailem)

Krok 3

Każdego klienta obsługuje dedykowany księgowy

Krok 4

Pozostajemy w ciągłym kontakcie telefonicznym, mailowym, a w razie potrzeby również spotykamy się

Krok 5

Klient ma stały dostęp do danych finansowych swojej firmy

JESTEM

ZAINTERESOWANY!

KONTAKT

O NAS


Wykwafilifikowana kadra księgowych

Jesteśmy na rynku od 1991r.

        Naszym celem jest kompleksowe wsparcie działalności biznesowej naszych klientów, czym zajmujemy się już ponad 27 lat. Kilkunastoosobowy zespół specjalistów posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, co pozwala nam prowadzić księgowość oraz sprawy podatkowe naszych klientów na najwyższym poziomie. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany regulacji podatkowych stale podnosimy swoje kompetencje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach oraz na bieżąco śledząc specjalistyczną prasę oraz serwisy. Odpowiadając na rosnące oczekiwania naszych klientów stale poszerzamy zakres oferowanych usług. Poza obsługą księgowo-kadrową pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej, jak również doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania pozwalające osiągnąć optymalizację podatkową naszych klientów. Pomagamy również w pozyskiwaniu finansowania, zarówno w formie dotacji, jak i w postaci leasingu, kredytu czy faktoringu. Posiadamy wykształcenie wyższe ekonomiczne, Certyfikaty Księgowe Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu COMARCH OPTIMA. Nasze usługi świadczymy dla podmiotów krajowych i zagranicznych, bez względu na formę prawną, branżę czy wielkość przedsiębiorstwa. Dzięki szerokiej, dobrze wykwalifikowanej kadrze oraz doświadczeniu zdobytemu w pracy z ponad dwustoma klientami jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania.

KONTAKT

USŁUGI


Obsługa Księgowa


Obsługa Księgowa


Naszym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i spokoju naszych klientów, którzy przekonani o tym, że ich sprawy formalne są w profesjonalnych rękach, mają czas na rozwój swoich biznesów. Wykorzystując zalety najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku COMARCH OPTIMA, ułatwiamy podejmowanie decyzji biznesowych dzięki bieżącemu dostępowi do danych finansowych. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi Instytucjami.

Obsługa kadrowo-płacowa


Obsługa kadrowo-płacowa


Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, dbając o prawidłowość i przejrzystość wszelkich spraw łączących pracowników z pracodawcą. Naliczamy wynagrodzenia, przygotowujemy deklaracje do ZUS i US, prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą.

Doradztwo podatkowe


Doradztwo podatkowe


Pomagamy naszym klientom w minimalizacji podatków. Doradzamy najkorzystniejszą formę prawną działalności, wspieramy w podejmowaniu decyzji biznesowych będących najkorzystniejszymi podatkowo oraz proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać optymalizację podatkową.

Pomoc przy rejestracji firmy


Pomoc przy rejestracji firmy


Wspieramy przedsiębiorcze osoby we wszelkich kwestiach formalnych związanych z rozpoczęciem działalności. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów.

Księgowość stacjonarna


Księgowość stacjonarna


Dla tych, którzy cenią sobie

bezpośredni kontakt

Księgowość stacjonarna

Zwrot podatku z zagranicy


Zwrot podatku z zagranicy


Oferujemy usługi związane z uzyskaniem zwrotu podatku z zagranicy. Odzyskujemy podatek z 14 krajów, w tym z Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii oraz Norwegii. Wszelkie formalności są po naszej stronie. Skracamy czas oczekiwania do minimum.

ZADOWOLENI KLIENCI


BIURO W LICZBACH:


lat na rynku

lat ciągłej współpracy z „najstarszym klientem”

wykwalifikowanych specjalistów

+

zadowolonych klientów

+

wypitych filiżanek kawy

WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI:


KONTAKT


Biuro Rachunkowe "K&K"s.c.

 

Aleje Jana Pawła II 3/8

97-500 Radomsko

Tel. : 44 738 18 46

kom.: 602 53 54 77

 

E-mail: biuro@ksiegowosckukielka.pl

 

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00


Dla tych, którzy cenią sobie

bezpośredni kontakt

Księgowość stacjonarna

Dla tych którzy
cenią sobie bezpośredni
kontakt

SPRAWDŹ >